Inapoi la cariere

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate;
• Microsoft Excel – cel putin nivel mediu (cunoasterea functiilor: filtrare, sortare, formatare conditionata, if, sumif, pivot, vlookup);
• Persoana organizata, analitica, atenta la detalii; preocupare pentru acuratete;
• Orientare spre rezultate si respectarea termenelor;
• Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
• Abilitati de planificare si organizare a activitatii;
• Abilitati de rezolvare a problemelor;
• Spirit de observatie si atentie pentru detalii;
• Spirit de initiativa;
• Spirit de echipa;
• Integritate.

Descrierea jobului

• Intocmirea de rapoarte de monitorizare realizari versus obiective, pe canalele de distributie si pe fiecare agent in parte;
• Interpreteaza rezultatele din vanzari, in functie de canalele de distributie, conform criteriilor agreate impreuna cu Directorul Comercial;
• Asigura implementarea, procesarea si efectuarea deconturilor de comisioane si bonusuri pentru partenerii de distributie;
• Administreaza (inclusiv in sistemele informatice) contractele si anexele de comisioane specifice canalelor de distributie ale Companiei;
• Implicarea in toate proiectele dezvoltate în parteneriat cu canalele de distributie sau cu forta de vanzari a companiei;
• Interfata intre companie si colaboratori sau parteneri, pe probleme administrative si suport, pentru a rezolva solicitarile clientilor;
• Îndeplineste rolul de persoana de contact pentru canalele de distributie ale Companiei – directe si/ sau indirecte;
• Actualizeaza permanent bazele de date ale Companiei legate de departamentul in care activeaza;
• Furnizeaza sprijin corespunzator in proiectele de optimizare a proceselor si aplicatiilor Companiei;
• Contribuie la elaborarea de propuneri de regulamente si proceduri operationale pentru canalele de distributie ale societatii si se asigura de implementarea lor.

Beneficii:
• Mediu de lucru placut si interactiv;
• Oportunitai de crestere in cadrul companiei;
• Asigurare medicala si de accident, privata Signal Iduna;
• Discounturi stomatologice;
• Minim 22 zile de concediu de odihna anual;
• Acces in reteaua de Sali 7 Card.

Poti urca CV-ul tau in format: pdf, doc, docx in limita a 15 MB